jetwps logo لوگوی جت وردپرس

درباره ی ما

“جت وردپرس” تیم حرفه ای است که خدمات متنوعی در زمینه طراحی و توسعه وبسایت ارائه می‌دهد. ما برای کمک به رفع نیاز کسب و کارها دور هم جمع شده ایم. یکی از اهداف اصلی “جت وردپرس”، کاهش زمان ارائه خدمات بدون کاهش کیفیت است. برای دستیابی به این هدف، با برنامه ریزی عمل می کنیم و از برنامه نویسان و افراد حرفه ای در این حوزه استفاده می کنیم، تا به ارائه نتایج برجسته و به موقع دست یابیم.

ما علاوه بر خدمات طراحی و توسعه وب‌سایت، خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهیم. از جمله خدمات تولید محتوای یونیک و سئو شده و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) .

 

به دلیل این که طراحی وبسایت عموما نیاز به توضیحات و گفت و گو های زیادی دارد، نمی توان انتظار داشتن که بدون دادن توضیحات به برنامه نویس سایتی مورد پسند دریافت کرد.

بنابراین بهتر است پس از انتخاب هر یک از پلن های طراحی وبسایت برای دادن توضیحات بیشتر به با طراح سایت و آیدی زیر در تلگرام در ارتباط باشید:

JetWP@

آدرس کانال تلگرام :  jetwps@

آدرس پیج اینستاگرام : JetWP

هزینه ی نوشته شده فقط هزینه ی طراحی براساس ویژگی های گفته شده می باشد .

بهتر است هاست و قالب و افزونه های مورد نیاز را خودتان خریداری نمایید تا به صورت کامل به آپدیت آنها دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز به تمدید خودتان آن را تمدید کنید. ما نیز در انتخاب بهترین هاست و قالب و امکانات سایت به شما مشاوره رایگان می دهیم.

می توانید برای راهنمایی قبل از خرید هاست، دامنه و… با طراح سایت با ID ذکر شده و همچنین در واتساپ در ارتباط باشید.