جت وردپرس JetWPs

لوگو جت وردپرس

طراحی سایت بدون پیش پرداخت!

درست خوندین، برای افزایش اطمینان خاطر مشتریان عزیز این طرح رو دادیم.

امیدوارم که حالتون خوب باشه و امروز خودتون رو با انرژی شروع کرده باشین.

داشتن سایت امروزه خیلی به اعتبار خودتون و کسب و کارتون کمک می کنه و همچنین برای کسب و کار های فروشگاهی منبع درآمد جدیدی از راه اینترنت ایحاد می کنه.

کافیه از امروز شروع کنید تا موفقیت کسب و کارتون رو تا چند ماه آینده ببینید. هر روز یه مطلب سئو شده و یا یک محصول جدید داخل سایت تون قرار بدید و با جذب مخاطب و مشتری های بیشتر، کسب و کارتون رو گسترش بدید.

طراحی سایت بدون پیش پرداخت

خیلی ها از این موضوع همیشه ترس دارن که نکنه پیش پرداخت بدن و سایت مطابق میل شون طراحی نشه.

که در این صورت هم پولشون هدر رفته و هم وقتشون.

خب ما کار طراحی وبسایت رو بدون پیش پرداخت شروع می کنیم و در اواسط پروژه وقتی ازتون تاییدیه کیفیت و روند کار رو گرفتیم. حدودا نصف مبلغ رو دریافت می کنیم. و در آخر پروژه هم وقتی کار رو کامل تایید کردین، باقی مبلغ رو دریافت می کنیم و سایت رو بهتون تحویل می دیم.

با این شرایط دیگه خیالتون از روند طراحی سایت راحت می شه و دیگه دقدقه ای ندارین. همچنین سایت رو لحظه به لحظه می تونین مشاهده کنید و از تغییرات جدید با خبر شید.

برای سفارش طراحی وبسایت می تونین از طریق چت واتساپ (گوشه ی سمت چپ و پایین صفحه نمایش) در سایت اصلی مون  jetwps.ir با ما در ارتباط باشید. همچنین سفارش طراحی لوگو و بنر خودتون رو می تونین به ما بسپارید. امکان خرید و استفاده از طرح های  freepik ،Shutterstock و pngtree و … نیز وجود دارد.

همچنین می تونین مقاله ی سایتمون در مورد ایمیل مارکتینگ در سال 2022 مطالعه بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *